„Rola zainteresowań, predyspozycji i umiejętności w wyborze zawodu” - spotkanie z doradcą zawodowym

10.12.2019

W dniu 29.11.2019 Biuro Karier, Promocji i Współpracy wraz z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie zorganizowało zajęcia -Rola zainteresowań, predyspozycji i umiejętności w wyborze zawodu.
Studenci UP w Sanoku z pomocą doradcy zawodowego próbowali określić czynniki kluczowe
w kształtowaniu i planowaniu kariery zawodowej, m.in. predyspozycji, umiejętności i zainteresowań zawodowych. Celem przeprowadzenia spotkania była pomoc w
uświadomieniu swojego potencjału zawodowego, atutów, poznaniu siebie oraz zrozumienie motywów podejmowanych wyborów. W czasie szkolenia zostało przeprowadzone indywidualne badanie osobowości wg. KWESTIONARIUSZA ZAINTERESOWAŃ ZAWODOWYCH.

Interpretacja wyników odbędzie się w ustalonych wcześniej termininach.

Wymienione zajęcia przeprowadzone zostały przez Małgorzatę Bacher - doradcę zawodowego z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.

Bardzo dziękujemy Pani Małgorzacie Bacher za przybycie i zachęcamy do dalszej współpracy.

 

 

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję