Komunikat nr 4/20 Uczelnianej Komisji Wyborczej

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Komunikat nr 4/20 Uczelnianej Komisji Wyborczej UP im. J.Grodka w Sanoku  z dnia 26 marca 2020 r.

w sprawie:    zawieszenia akcji wyborczej

Uczelniana KomisjaWyborcza Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku na mocy uchwały nr 4/20 z dnia 26 marca 2020 r. podjętej w sposób zdalny informuje, że w związku z rozporządzeniem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 23 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Zarządzeniem nr 6/20 Rektora UP im. J. Grodka w Sanoku w sprawie działań profilaktycznych zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 w Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku z powodu zaistniałej sytuacji epidemilologicznej i związanymi z tym ograniczeniami zawiesza czynności związane z przeprowadzeniem wyborów na kadencję 2020-2024 wobec braku możliwości ustalenia i ogłoszenia kalendarza wyborczego.

Czynności wyborcze, w tym ogłoszenie kalendarza wyborczego nastąpi niezwłocznie w momencie, gdy zaistnieją warunki umożliwiające przeprowadzenie wyborów.

Przewodniczący UKW

dr inż. Jerzy Mączyński