DOKUMENTY REGULUJĄCE TOK STUDIÓW - PODANIA STUDENCKIE

Miło nam poinformować, że od 1 października 2023 r. uruchomiony został moduł e-Podań studenckich. Wszelkie podania w sprawach toku studiów studenci składają zatem on-line przez USOSweb.

W serwisie USOSweb będziemy stale rozszerzać katalog dokumentów z zakresu spraw studenckich. Obecnie znajdują się tam podania dotyczące:

- indywidualnej organizacji zajęć
- zaliczenia pracy zawodowej jako praktyki
- powtarzania przedmiotu
- powtarzania semestru
- przesunięcia sesji egzaminacyjnej
- zaliczenia/egzaminu komisyjnego
- urlopu dziekańskiego
- dofinansowania materiałów do prac inżynierskich
- dodatkowych przedmiotów poza planem studiów
- wpisu warunkowego na semestr
- spraw innych.

Przypominamy, że nie ma już możliwości składania podań w formie tradycyjnej (papierowej).

Rozstrzygnięcia w sprawach wymienionych powyżej są doręczane studentom poprzez udostępnienie w serwisie USOSweb lub na zarejestrowany w serwisie adres poczty elektronicznej – w domenie upsanok.onmicrosoft.com

Każdy student ma automatycznie, w momencie immatrykulacji zakładane konto pocztowe z domeną uczelni. Konto to jest jedyną oficjalną drogą kontaktu z Uczelnią. Na to konto wysyłane są wszelkie wiadomości z Uczelni, rozstrzygnięcia w sprawach studenckich oraz korespondencja z USOSmail.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z instrukcją korzystania z poczty uczelnianej: kliknij aby przejść do instrukcji

 
Zasady ogólne obowiązujące przy rozstrzyganiu indywidualnych spraw:
  • Sprawy związane z tokiem studiów w I instancji rozstrzyga: kierownik zakładu, dyrektor instytutu bądź  prorektor.
  • Od decyzji wydanej w I instancji przysługuje studentowi odwołanie, należy go złożyć w terminie 14 dni od podebrania decyzji. Odwołanie z uzasadnieniem należy składać poprzez USOSweb
  • W sytuacji, gdy przemawiać będzie za tym interes studenta, sprawa będzie załatwiana ustnie, zaś treść i istotne motywy decyzji zostaną utrwalone w formie adnotacji  (art. 109 §2 kpa w zw. z art.14 §2 kpa).

Pliki do pobrania:

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję