Pracownicy Uczelni zatrudnieni na umowę o pracę mają możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego typu P Plus realizowanego na podstawie oferty PZU Życie S.A.

Polisa składa się z dwóch części:

  • Ubezpieczenie na życie - to ubezpieczenie, dzięki któremu bliscy ubezpieczonego otrzymają wsparcie finansowe, jeśli go zabraknie. Zakres ochrony obejmuje ubezpieczenie w razie ciężkiej choroby, leczenia szpitalnego i rekonwalescencji, operacji chirurgicznej, trwałego uszczerbku na zdrowiu w tym następstw NNW. Ubezpieczenie obejmuje również świadczenia z tytułu urodzenia dziecka, śmierci bliskich osób.
  • Ubezpieczenie majątkowe - obejmujące zniżki przy ubezpieczeniach majątkowych i komunikacyjnych.

Dodatkowo oferta przewiduje przyznanie Karty aptecznej służącej do bezpłatnego nabycia produktów, w ramach określonego ofertą limitu w wybranych aptekach po leczeniu szpitalnym.

Przystępując do grupowego ubezpieczenia pracownik zostaje członkiem Klubu PZU uprawniającego do szeregu zniżek w punktach handlowo - usługowych.

Składki na ubezpieczenie potrącane są miesięcznie z wynagrodzenia pracownika. Osoby zatrudnione na rok akademicki, do czerwca danego roku mogą być ubezpieczone w okresie wakacji odprowadzając odpowiednie składki z ostatniego wynagrodzenia wynikającego z umowy.

W ramach oferty istnieje możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia współmałżonka bądź partnera życiowego oraz pełnoletnich dzieci ubezpieczonego, niebędących pracownikami Uczelni.

W celu zapoznania się ze szczegółami oferty należy zgłosić się do Działu Kadrowo-Płacowego (pok. 209) lub mailowo zwrócić się z prośbą w tym zakresie. Pracownikom którzy posiadają ubezpieczenia w PZU S.A. z innego tytułu oferta Uczelni może zostać udostępniona w serwisie online mojePZU po przesłaniu drogą mailową zgody na udostępnienie oferty.

 

Deklarując wolę przystąpienia do ubezpieczenia należy przesłać mailowo zgodę na udostępnienie oferty w na indywidualnym koncie, w serwisie online mojePZU (wersja elektroniczna przystąpienia) lub zgłosić się osobiście do Działu Kadrowo-Płacowego (pok. 209). Deklaracje przystąpienia w (w zakresie ubezpieczenia na życie i majątkowego) dostępne są w wersji papierowej w zakładce - Dokumenty do pobrania 

Osobą do kontaktu ws. grupowego ubezpieczenia pracowniczego jest  Pani mgr Aneta Żerlak, tel.: 13 46 559 32, mail: kadry-place@up-sanok.edu.pl; azerlak@up-sanok.edu.pl 

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję