Nasi studenci na Konferencji Naukowej „O niepełnosprawności raz jeszcze”

25.05.2018

Studenci 26+ PWSZ w Sanoku, Lesław Bazylak i Tomasz Ratułowski, wzięli udział w Ogólnopolskiej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej „O niepełnosprawności raz jeszcze”, która odbyła się w dniach 18-20 maja br. na  Uniwersytecie Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, a zorganizowana została przez Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych „Alter idem” oraz Koło Naukowe Pedagogów Specjalnych UMCS. W trakcie konferencji prezentowane były referaty poruszające tematy związane z aktywnością osób z niepełnosprawnościami we wszystkich dziedzinach życia, zarówno w ujęciu psychologicznym, socjologicznym, ekonomicznym, pedagogicznym i technicznym, które po zrecenzowaniu zostaną opublikowane w „Lubelskim Roczniku Pedagogicznym”. Nasi przedstawiciele przygotowali i przedstawili ciekawą prezentację zatytułowaną „Egzoszkielety nadzieją dla osób ze schorzeniami neurologicznymi”. Gratulujemy!

Ostatnia modyfikacja: 25-05-2018
Utworzone przez: Anna Strzelecka