Adrian Stodolak - student PWSZ na antenie Radia Rzeszów!

21.02.2019 Kategoria: Studenci

Czy słyszeliście wywiad live z naszym studentem Adrianem Stodolakiem na antenie Polskiego Radia Rzeszów w ramach audycji Podkarpacka scena przebojów?

Jeżeli nie to gwarantujemy, że wiele straciliście! Adrian opowiadał o tworzeniu muzyki, początkach swojej działalności, najbardziej nietypowym projekcie jakim była piosenka nagrana przez Koło Gospodyń Wiejskich z Płowiec oraz o planach na 2019 rok.

Mogliśmy także posłuchać jego utworu "Wyobrażam sobie", który miejmy nadzieję lada chwila zagości na liście przebojów!

Już teraz zachęcamy do głosowania i trzymamy rękę na pulsie.

Gratulujemy Adrianowi i życzy mu dalszych sukcesów!

PS. Podczas wywiadu Adrian nie omieszkał pozdrowić swojego wykładowcę dr. Tomasza Tarnawczyka, z którym w momencie udzielania wywiadu...miał zajęcia. Mamy nadzieję,że nieobecność zostanie usprawiedliwiona ;)