Akademia Małego Żaka powraca

12.02.2018 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Szanowni Państwo – Drodzy Mali Studenci!

Minął miesiąc od ostatnich zajęć w Akademii Małego Żaka.  Niektórym jeszcze w uszach dźwięczą trąbki i inne instrumenty wykorzystywane podczas zajęć z edukacji muzycznej. A że już po feriach, więc czas, by wypoczętym i uśmiechniętym wrócić do pracy. Tym razem zapraszamy na bardzo interesujące zajęcia w Instytucie Technicznym na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. Grupa młodsza weźmie udział w zajęciach pt. „Zabawki fizyczne”, a starsza „Eksperymenty fizyczne”. Poprowadzi je dr Tomasz Pietrycki.

I jeszcze bardzo ważna informacja! Zajęcia odbędą się w sali 103  Instytutu Technicznego PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku przy ulicy Reymonta 6. Wjazd od ulicy Lwowskiej. Poniżej mapka. Godziny pozostają bez zmian. Młodsza grupa rozpocznie zajęcia o godzinie 9:30, a starsza o 10:30. Do zobaczenia w sobotę, 17 lutego, na kolejnych zajęciach!

instytut_techniczny.jpg

480px-instytut_techniczny_pwsz_sanok_reymonta.jpg