Certyfikowane kursu ATC AUDODESK dla studentów mechaniki i budowy maszyn

16.06.2020 Kategoria: Studenci

Firma EDU Consult przedstwia możliwości uzyskania dodatkowych kwalifikacji dla studentów, uznanych w kraju i zagranicą, otwierających możliwości realizacji staży i pracy  w firmach wykorzystujących techniki CAD.

Certyfikowane kursy w ATC AUTODESK - AutoCAD, Inventor, REVIT, 3DS Max  zakończone międzynarodowym egzaminem Autodesk Certified User oraz uzyskaniem kwalifikacji Operator CAD - nr zawodu 311803 z dofinansowaniem w wysokości  94,31% ceny kursu. Dotyczy to tylko kursów akredytowanych w Bazie Usług Rozwojowych  realizowanych w EDU Consult- ATC Autodesk.

Osoby zainteresowane otrzymaniem dofinasowania, powinny pobrać i dokładnie zapoznać się z Formularzem Rekrutacyjnym i Regulaminem udziału w projekcie pn „TWOJA SZANSA NA NOWE KWALIFIKACJE ZAWODOWE”.

Wypełniony Formularz rekrutacyjny  z załącznikami należy złożyć w formie papierowej  w dniach od 15 czerwca 2020 r. (od 12:00) do 19.06.2020 r. w wyznaczonych Punktach Kontaktowych (adresy w regulaminie) znajdujących się w każdym mieście powiatowym (w Sanoku, ul. Lwowska 18)

Wielu studentów Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku wzięło już udział w takich szkoleniach i pomyślnie zadało egzamin ACU  Autodesk uzyskując kwalifikacje Operator CAD, dzięki temu uzyskali dostęp do  intersujących propozycji staży i pracy (tylko dla osób po egzaminie ACU) w europejskich i amerykańskich firmach.

Pomoc w  wypełnianiu formularzy rekrutacyjnychtel. 797 727 373 lub 506 181 391.

Zapraszamy!

logoztabl_1.png