Cóż to był za bal!

13.01.2020 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka odbyli mali studenci sanockiej Uczelni. Tym razem w Instytucie Społeczno-Artystycznym na kierunku „Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej” dzieci uczestniczyły w „Balu Kopciuszka”, który odbył się w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego.

Zajęcia poprowadził i przygotował nauczyciel akademicki Uczelni Robert Handermander, co dawało gwarancję tego, że będzie wesoło i sympatycznie. Tak też było. Dzieci przebrane w piękne stroje uczestniczyły w zabawach karnawałowych, wśród których nie mogło zabraknąć pociągu, wyboru króla i królowej balu, przesłuchań artystycznych w „The voice of Sanok”, czy w końcu w poszukiwaniu i dobraniu bucika, który podczas balu zagubił kopciuszek. Na koniec mali żacy spragnieni i zmęczeni otrzymali drobny poczęstunek. Było pięknie, wesoło i kolorowo.

Kolejne zajęcia w ramach Akademii Małego Żaka działającej przy Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku odbędą się już w lutym. Odbędą się one w Instytucie Technicznym na kierunku „Mechanika i budowa maszyn”. To jedne z najciekawszych zajęć cieszących się wśród dzieci dużą popularnością.