III Spotkania z Edukacją w Sanoku

28.05.2018 Kategoria: Wydarzenia

Już po raz trzeci Zakład Pedagogiki we współpracy z krakowskim wydawnictwem Wir zorganizował  szkolenie pod nazwą „III Spotkania z Edukacją w Sanoku”. Szkolenia w formie dwóch bloków tematycznych adresowane było do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej,  przedszkolnej, logopedów i terapeutów. Spotkanie rozpoczęło się w Centrum Sportowo- Dydaktycznym, gdzie  prezes wydawnictwa  Aleksander Jaglarz i kierownik Zakładu Pedagogiki dr Katarzyna Serwatko przywitali uczestników. W sprawy organizacyjne zaangażowały się studentki Pedagogiki zarówno studiów stacjonarnych jak i podyplomowych. W przerwach między szkoleniami można było nabyć nowości wydawnicze dotyczące pracy z dzieckiem. Szkolenia prowadzili krakowscy i śląscy specjaliści a przybyło na nie ponad 150 uczestników, co jest dowodem ogromnego zainteresowania  problematyką i chęcią doskonalenia się. Kolejna edycja planowana jest w przyszłym roku.