Inauguracja roku akademickiego w Akademii Małego Żaka

11.10.2018 Kategoria: Akademia Małego Żaka

W imieniu Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku dr Elżbiety Cipory, doc. PWSZ, serdecznie zapraszamy na  inaugurację roku akademickiego w Akademii Małego Żaka i Akademii Małego Żaka „PLUS”, która odbędzie się 24 października 2018 roku (środa) o godzinie 18:00 w Auli Centrum Sportowo- Dydaktycznego PWSZ w Sanoku, ulica Mickiewicza. 21.

Zachęcamy do przybycia całymi rodzinami, gdyż jest to wyjątkowy moment i chwila w życiu każdego studenta, nie tylko najmłodszego.

Pierwsze zajęcia odbędą się w sobotę 27 października zarówno w Akademii Małego Żaka i AMŻ „PLUS”.
O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

amzplakatinauguracja.jpg