KN Hossa zaprasza na bezpłatne szkolenie

17.12.2021 Kategoria: Studenci

Koło naukowe Hossa z nami się opłaca zaprasza do zapisów na bezpłatne szkolenie z projektu pt. „Kompetencje cyfrowe dla Wszystkich – edycja II” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Projekt skierowany jest do osób:

• uczących się, pracujących lub zamieszkujących na terenie województwa podkarpackiego,
  • w wieku 25 lat i więcej,
  • nie prowadzących działalności gospodarczej,
  • wykazujących własną inicjatywę uczestnictwa w szkoleniu,

Uczestnik projektu dodatkowo może uzyskać zwrot kosztów dojazdu na szkolenie oraz zwrot kosztów opieki nad dzieckiem lub osobą zależną. Ponadto każdy uczestnik ma zapewniony komputer w trakcie szkolenia oraz otrzymuje materiały szkoleniowe w postaci m.in.: podręcznika, pendriva oraz notatnika.

Szczegóły dotyczące zapisów na plakacie.

plakat_1_2.jpg