Kolejne certyfikaty uprawnień zawodowych rozdane!

25.02.2019 Kategoria: Studenci

W dniu 21 lutego uczestnicy kursu zawodowego „Kadry i płace” realizowanego w ramach współpracy Koła Naukowego „Hossa z nami się opłaca” z Rzeszowskim Centrum Biznesu otrzymali certyfikaty uprawnień zawodowych w obszarze kadr i płac. Certyfikaty VCC są spójne z założeniami inicjatywy Europass. Dzięki temu wydawany suplement do dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe zawiera wykaz efektów kształcenia opisanych w sposób umożliwiający rozpoznanie i porównanie kwalifikacji zawodowych przez pracodawców nie tylko w Polsce, ale i na międzynarodowym rynku pracy.

Studentom kierunku ekonomia serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w zdobywaniu dalszych umiejętności zawodowych!