Książki dla seniorów

14.09.2021 Kategoria: Studenci

W ramach działalności koła ,,Przyjazna dłoń” została zorganizowana kolejna akcja, która tym razem miała na celu przeprowadzenie zbiórki używanych, bądź nowych książek. Pomimo pandemii oraz trudnego czasu udało się zrealizować działanie. Zebrane książki zostały przekazane przez Studentów do Klubu Seniora w Mrzygłodzie.

Książki o rożnej tematyce były zbierane od miesiąca lutego, natomiast przekazanie miało miejsce 06.09.2021r. W akcję włączyli się zarówno studenci Uczelni Państwowej, jak również osoby wrażliwe na potrzeby innych. Zebrana ilość książek z pewnością pozwoli na uzupełnienie biblioteczki w Klubie oraz urozmaici spędzającym tam osobom wolny czas.

Radość i wdzięczność Seniorów z otrzymanych książek to najlepszy dowód na to, iż warto pomagać.