Międzynarodowy Dzień Studenta - życzenia

17.11.2020 Kategoria: Studenci

Drodzy Studenci,

w imieniu własnym oraz wszystkich Pracowników Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku pragniemy przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Studenta.

Życzymy Państwu sukcesów w nauce i w życiu osobistym, odwagi w podejmowaniu decyzji i wyznaczaniu nowych zadań, wytrwałości oraz determinacji w dążeniu do osiągnięcia zamierzonych celów.  Dziękujemy za zaangażowanie i liczne inicjatywy podejmowane na rzecz Uczelni.

Niech czas spędzony w sanockiej Uczelni przyniesie Wam zadowolenie ze studiów i stanie się źródłem osobistej satysfakcji.

Rektor - dr inż. Mateusz Kaczmarski, Prorektor - dr hab. Elżbieta Cipora

mds.jpg