Międzynarodowy Dzień Wolontariusza - podziękowanie Pani Rektor

18.12.2019 Kategoria: Studenci

Nikt nie wyobraża sobie prawidłowego funkcjonowania szpitali, hospicjów czy domów opieki społecznej bez wolontariuszy. To dzięki nim zaczynamy wierzyć w bezinteresowną pomoc i w to, że gdy sami będziemy w potrzebie znajdzie się ktoś kto poda pomocną dłoń nie oczekując nic w zamian. To właśnie dla takich osób, można powiedzieć ziemskich aniołów  stworzono Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest piątego grudnia.

Z tej okazji Pani Rektor UP im. Jana Grodka w Sanoku prof. ucz. dr hab. n. med. i n. o zdr. Elżbieta Cipora spotkała się ze studentkami należącymi do koła Wolontariatu przy naszej uczelni, by złożyć życzenia z okazji ich święta. Na spotkaniu obecna była również Pani mgr Małgorzata Dżugan, opiekun grupy.

Każda ze studentek otrzymała od Pani Rektor certyfikat z podziękowaniem za całoroczną prace. Dodatkowo wyróżnione zostały studentki, które przygotowały prace „My dla innych” z okazji dnia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Ich zaangażowanie uhonorowano bonem podarunkowym do gabinetu kosmetycznego. Sponsorem tego pięknego prezentu jest Gabinet Kosmetyczny – Piękna Sprawa z Sanoka. Obecny na uroczystości Pan Prezes firmy NEOBUS - Pan Paweł Czurczak podarował natomiast każdej z wolontariuszek upominek w formie bezpłatnego biletu w dowolne miejsce w kraju autokarami swojej firmy.

 

Wszystkim Wolontariuszom życzymy satysfakcji z wykonywanej pracy, nieustającej energii i wiary w to co robicie. Niech każdy dobry uczynek wróci do Was i stanie się motywacją na każdy dzień.

Dziękujemy że jesteście z nami.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję