Muzycznie i karnawałowo w Akademii Małego Żaka

21.01.2019 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Kolejne zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyli mali studenci Akademii Małego Żaka. Tym razem w Instytucie Społeczno-Artystycznym na kierunku  „Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej”  dzieci rozbudzały swoją ciekawość i zmysły poprzez karnawałowe inspiracje sztuką muzyczną.  Gry i zabawy muzyczne przygotowane przez dr Monikę Brewczak oraz studentki PWSZ wprawiły dzieci w cudowny i radosny nastrój. Słuch, poczucie rytmu, zdolność zapamiętywania dźwięków, umiejętność gry na instrumentach sprawiły, że możemy być pewni, że część z małych studentów AMŻ zagości w murach Państwowej Szkoły Muzycznej w Sanoku, gdzie będzie rozwijało swoje umiejętności i pasje. Wszyscy opuszczali salę wykładową w świetnych nastrojach już myśląc o kolejnych zajęciach. A te już niebawem!