Nie zapominając o chorych i cierpiących

13.02.2020 Kategoria: Studenci

Obchodzony 11 lutego Międzynarodowy Dzień Chorego, to okazja aby chociaż na chwilę zatrzymać się i zwrócić większa niż na co dzień uwagę na osoby chore, cierpiące, wymagające specjalistycznej opieki.

O osobach tych nie zapomniały studentki  pielęgniarstwa Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku zrzeszone w Studenckim Kole Wolontariatu, które pod okiem opiekunki Koła Pani  Małgorzaty Dżugan odwiedziły sanocki szpital.

Paula Szymula, Ilona Szafrańska, Gabriela Stach, Oliwia Bobkowska i Julia Skrzeszewska racząc pacjentów słodkościami sprawiły, że osoby chore chociaż na chwilę zapomniały o bólu i o tym co związane z chorobą. Najwięcej radości wywołały oczywiście wśród małych pacjentów oddziału dziecięcego, szczególnie przeżywających pobyt w szpitalu i walki o powrót do zdrowia.  

To kolejna  godna naśladowania inicjatywa studentek sanockiej Uczelni, które zawsze i chętnie biorąc udział w tego rodzaju akcjach nie pozostają obojętne na ludzką krzywdę i cierpienie.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję