Oddaj krew, podaruj życie!

02.03.2022 Kategoria: Studenci

Koło Zainteresowań Klub Honorowych Dawców Krwi "Studencki Dar" działające przy Uczelni Państwowej w Sanoku,  mając na względzie pomoc dla Ukrainy, zachęca do tworzenia listy osób chcących honorowo oddać krew. Osoby chętne proszone są o zgłaszanie gotowości starostom roczników. Planuje się okres około dwóch do trzech tygodni na zgłaszanie się do oddawania krwi. Po zgłoszeniu gotowości, przekażemy Państwu dalsze informacje.

Dodatkowo w linku przedstawiono niezbędne informacje, z którymi należy się zapoznać aby prawidłowo przygotować się do oddania krwi - https://www.rckk.rzeszow.pl/dawcy-krwi/czy-moge-oddac-krew

Pamiętajmy, że  Krew to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. W obliczu trwających działań wojennych jest to niezwykle cenny dar.

krew.png