Ostatnie zajęcia na pedagogice w tym semestrze

28.01.2019 Kategoria: Studenci

Jedne z ostatnich zajęć odbyły studentki edukacja wczesnoszkolnej i edukacji przedszkolnej. Ich głównym tematem były: las i jego tajemnice oraz wspomnienie czaru wigilii. Studentki przyniosły oryginalne, naturalne eksponaty z Zespołu Szkół Leśnych, które wywołały ogólne zainteresowanie. Smakowanie pierników stało się przyczynkiem refleksji na temat szacunku dla tradycji.

Ostatnie zaś w tym semestrze zajęcia dotyczyły Baśni Andersena oraz wycieczki do gospodarstwa rolnego. Dziewczynka z zapałkami - główna bohaterka spotkania, którą odegrała studentka sprawiła, że wszyscy żywo reagowali na proponowane przez nią zadania. Makieta gospodarstwa oraz oryginalne produkty regionalne były atrakcją tego spotkania.