Podsumowanie działalności koła "Przyjazna Dłoń"

24.10.2018 Kategoria: Studenci

23 października br.  odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie pracy Koła Naukowego Służb Społecznych Zakładu Pracy Socjalnej ,,Przyjazna dłoń” w roku akademickim  2017/2018.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście, którzy w minionym roku współpracowali z członkami Koła. Nie zabrakło także absolwentów naszej uczelni, którzy pomimo opuszczenia jej murów wciąż aktywnie działają na jego rzecz.  Całe spotkanie rozpoczęło przemówienie opiekuna Koła ,,Przyjazna dłoń”- Pani mgr Edyty Dziadosz. Następnie studenci II roku Pracy Socjalnej zaprezentowali przebieg rocznej pracy, wskazując  działania jakie udało się osiągnąć przy współpracy  naszych Sympatyków.

Po prezentacji miało miejsce oficjalne podziękowanie oraz wręczenie dyplomów wszystkim zaproszonym gościom, na których pomoc zawsze mogliśmy liczyć. Oczywiście pamiętamy także o tych, którzy z różnych powodów nie mogli uczestniczyć w naszym spotkaniu. Bardzo dziękujemy za każdy przejaw wsparcia, otwartość  oraz chęć i gotowość do działania.

Podczas spotkania podsumowującego naszą ubiegłoroczną działalność, naszej koleżance niezwykle utalentowanej studentce PWSZ w Sanoku – Izie Kaciubie zostały wręczone pieniądze, zbierane podczas akcji   ,,Kopa grosza”. Iza odwdzięczyła się pięknym śpiewem.

Po części oficjalnej każdy mógł skorzystać z drobnego poczęstunku.

Działalność  Koła przynosi ogromną satysfakcję nam wszystkim, a to jest najlepszym potwierdzeniem na to, że warto pomagać.

Sandra Ścieranka
II rok