POWRACA AKADEMIA MAŁEGO ŻAKA!

12.09.2018 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja do kolejnej już edycji Akademii Małego Żaka działającej przy Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.  Poprzednie edycje okazały się niezwykle udane, dlatego też mamy nadzieję, że i tym razem wspólnie z najmłodszymi studentami oraz wykładowcami PWSZ stworzymy wspaniałą atmosferę, a dzieci przeżyją niezapomniane chwile w gościnnych progach sanockiej uczelni.

Do rekrutacji do AMŻ mogą przystąpić dzieci będące uczniami klas 16 szkół podstawowych. Aby zapisać dziecko należy zapoznać się z Zarządzeniem i Regulaminem Akademii Małego Żaka, złożyć podanie wraz z dowodem wpłaty oraz umowę o odpłatności za świadczone usługi.

Wyżej wymienione dokumenty należy składać w PWSZ Sanok ul. Mickiewicza 21, budynek A, pokój 113 w godzinach 8:0015:00, w terminie 1721 września 2018 roku. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Nowością w tym roku akademickim jest utworzenie Akademii Małego Żaka „PLUS”. O przyjęcie do AMŻ „PLUS” mogą ubiegać się dzieci będące absolwentami Akademii Małego Żaka w latach poprzednich.  Zajęcia o tematyce innej niż dotychczas  będą odbywały się co najmniej raz na dwa miesiące. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Rekrutacja do AMŻ „Plus” odbywa się w tym samym terminie co rekrutacja do AMŻ.

Dokumenty oraz wszelkie informacje dostępne są na stronie www.pwsz-sanok.edu.pl/amz

Akademia Małego Żaka i Akademia Małego Żaka „PLUS” krok po kroku:

ˇ Wejdź na www.pwsz-sanok.edu.pl/amz

ˇ  Wypełnij podanie oraz umowę o odpłatności

ˇ Zapoznaj się z Zarządzeniem oraz Regulaminem Akademii Małego Żaka i AMŻ „PLUS”

ˇ Dokonaj przelewu na wskazane w podaniu konto (50 zł)

ˇ W terminie 1721 września złóż dokumenty na uczelni, ul. Mickiewicza 21, budynek A, pokój 113

ZAPRASZAMY!