Prace absolwentów ekonomii w finale ogólnopolskim!

17.07.2018 Kategoria: Studenci

Jakiś czas temu informowaliśmy na naszych stronach o konkursie na najlepsze prace dyplomowe organizowanym przez Polskie Towarzystwo Zarządzania Produkcją. Miło nam poinformować, że prace dyplomowe tegorocznych absolwentów kierunku ekonomia zakwalifikowały się do etapu ogólnopolskiego!

Celem konkursu jest między innymi:

• dążenie do stałego podnoszenia jakości prac dyplomowych,
  • propagowanie nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie prac dyplomowych,
  • pobudzanie inicjatyw do pogłębiania prac badawczych oraz wymiany doświadczeń.

Promotorami zakwalifikowanych prac dyplomowych byli: dr inż. Ryszard Dziekan oraz dr Patrycja Pudło. Wyniki finału konkursu poznamy jesienią, a do tego czasu trzymamy kciuki za naszych absolwentów.