Już w niedzielę 2.Festiwal Nauki i Zabawy w PWSZ! Występ Spartan!

28.05.2019 Kategoria: Wydarzenia

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka w Sanoku zaprasza mieszkańców Sanoka na 2. Festiwal Nauki i Zabawy zorganizowany z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się 9 czerwca 2019 roku w godzinach 10:00-14:00 na dziedzińcu PWSZ w Sanoku przy ulicy Mickiewicza 21, a w razie niepogody w hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ. O godzinie 11:00 swoją obecnością i występem zaszczycą nas Spartanie!

Po sukcesie pierwszego festiwalu w roku ubiegłym organizatorzy postanowili wpisać imprezę w kalendarz cyklicznie organizowanych wydarzeń na sanockiej uczelni. Dlatego już 9 czerwca zapraszamy całe rodziny! Nie zabraknie eksperymentów fizycznych z wykorzystaniem ciekłego azotu, gier i zabaw edukacyjnych, mikroskopijnego badania flory, pokazu talentów muzycznych, czy wreszcie zasad udzielania pierwszej pomocy medycznej oraz budowy anatomicznej ludzkiego ciała. Proponujemy także gry i zabawy przygotowane przez poszczególne Instytuty PWSZ, pokazy Straży Pożarnej, Policji. Dla dzieci zostaną przygotowane darmowe atrakcje, tj.: dmuchańce, malowanie twarzy, darmowy popcorn i wata cukrowa.

Serdecznie zapraszamy, a już teraz zobaczcie jak to wyglądało rok temu:

2festiwal.jpg