Przybywa ofert pracy – są różnorodne i jest w czym wybierać!

05.04.2018 Kategoria: Inne

W bieżącym roku kalendarzowym w znaczący sposób przybyło ofert pracy, które możemy przedstawić studentom PWSZ. Nie tylko jest ich więcej, ale są także bardzo zróżnicowane – poszukiwani są między innymi sprzedawcy, kasjerzy, ratownicy wodni, sekretarki, specjaliści ds. handlu zagranicznego, kontrolerzy jakości, asystenci w działach handlowych, pracownicy sezonowi czy wychowawcy kolonii. Jest więc w czym wybierać. Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do zakładki „Oferty pracy”. Ponadto wydrukowane oferty są umieszczone w gablocie obok pokoju 113 (bud. A).