Ratownicy poszukiwani! Czeka praca w kąpieliskach otwartych

05.03.2018 Kategoria: Inne

Może kogoś z naszych studentów zainteresuje to ogłoszenie:
W związku z nadchodzącym sezonem letnim poszukujemy RATOWNIKÓW WODNYCH oraz kandydatów na RATOWNIKÓW WODNYCH* do zabezpieczenia kąpielisk otwartych.
Praca od II połowy czerwca do końca sierpnia 2018 r. Atrakcyjna warunki szkolenia, pracy i płacy - wynagrodzenia w granicach 10-16 zł netto za godzinę w zależności od miejsca pracy i pełnionych funkcji.
Oferujemy zatrudnienie dla osób młodych energicznych, potrafiących współpracować, traktujących ratownictwo wodne jako pasję.
*Jeśli umiesz dobrze pływać kraulem na piersiach, grzbiecie i klasycznie krytą "żabką" napisz do nas wysyłając swoje CV z numerem telefonu a my oddzwonimy i zaproponujemy Ci zdobycie uprawnień zawodowych po których otrzymasz pracę.
UWAGA !!! Łączny czas szkolenia ze wszystkimi uprawnieniami aby pracować samodzielnie to tylko ok. 2 tygodni.
LOKALIZACJA: Krosno i Jasło

Szczegóły: http://krosno.lento.pl/krosno-jaslo-praca-dla-ratownikow-wodnych,6558640.html