Rekrutacja do Akademii Małego Żaka

11.10.2023 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Rusza rekrutacja do Akademii Małego Żaka, działającej przy Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku.

Do rekrutacji w AMŻ mogą przystąpić dzieci będące w roku szkolnym 2023/2024  uczniami klas 1-3 szkół podstawowych.

Aby zapisać dziecko należy złożyć:

• podanie wraz z dowodem wpłaty (opłata rekrutacyjna 100 zł jednorazowo)
  • umowę o odpłatności za świadczone usługi

oraz zapoznać się z Zarządzeniem i Regulaminem Akademii Małego Żaka.

Wyżej wymienione dokumenty, a więc  podanie wraz z dowodem wpłaty i umowę o odpłatności należy składać w Uczelni Państwowej w Sanoku, ul. Mickiewicza 21 (REKTORAT, budynek A, I piętro) w terminie 16-20 października 2023 roku. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty do pobrania i dostarczenia:

PODANIE

UMOWA O ODPŁATNOŚCI

Prosimy o zapoznanie się z:

REGULAMIN AMŻ

ZARZĄDZENIE

Akademia Małego Żaka krok po kroku:

• Wypełnij podanie oraz umowę o odpłatności
  • Dokonaj przelewu na wskazane w podaniu konto (100zł)
  • W terminie 16-20 października 2023 roku złóż dokumenty w uczelni, ul. Mickiewicza 21, budynek A, Rektorat (I piętro)

amzrekrut.png