Spotkania organizacyjne studentów I roku pielęgniarstwa

30.09.2020 Kategoria: Studenci

Spotkania organizacyjne

• Pielęgniarstwo 1 rok licencjat:
    1.10.2020 odbędzie się obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla całego roku o godzinie 15:00 - Aula Centrum Sportowo Dydaktycznego (budynek E). W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz Instytutu Medycznego oraz opiekun roku.
  • Pielęgniarstwo 1 rok studia magisterskie stacjonarne :
    - 3.10.2020 o godzinie 12:00 odbędzie się obowiązkowe spotkanie organizacyjne dla całego roku - Aula Centrum Sportowo Dydaktycznego (budynek E). W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz Instytutu Medycznego oraz opiekun roku.
  • Pielęgniarstwo 1 rok studia magisterskie stacjonarne 26+
    - w ramach zajęć dydaktycznych w piątek i sobotę odbędą się szkolenia BHP (terminy szkoleń na stronie internetowej uczelni) oraz obowiązkowe dla całego roku spotkanie organizacyjne w piątek (2.10.2020) o godzinie 15:00 w Auli Centrum Sportowo Dydaktycznego (budynek E). W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele władz Uczelni, Instytutu Medycznego oraz opiekun roku.