Korona Ziemi Sanockiej - spotkanie ludzi gór

13.01.2023 Kategoria: Wydarzenia

W imieniu Stowarzyszenia Łączy nas Sanok serdecznie zapraszamy na wydarzenie "Korona Ziemi Sanockiej - spotkanie ludzi gór", które odbędzie się 17 lutego o godzinie 17:00 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego.

Agenda (program ramowy):

1. Otwarcie spotkania
  2. Prezentacje
  • dr Edward Marszałek – doktor nauk leśnych, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie, przewodnik górski, ratownik GOPR, autor książek o tematyce górskiej i leśnej - „Żubry na szlaku – 60 lat reintrodukcji żubrów w Bieszczadach”
  • Katarzyna Madej – prezes Stowarzyszenia Aktywny Beskid,  przewodnik rowerowy, firma „Rowery Madej” -  „Świat rowerów i rowery świata”
  • Przerwa kawowa, przekąski (foyer)
  • Mini koncert (recital)
  • Mariusz Janik – właściciel Biuro Podróży Bieszczader, przewodnik górski - „Korona Ziemi Sanockiej z lotu ptaka”
  • Łukasz Łagożny – zdobywca Korony Ziemi, przewodnik górski (IML), członek Rady Naukowej Bieszczadzkiego Parku Narodowego - „Moja Korona Ziemi” – film z autorskim komentarzem

Organizator: Stowarzyszenie Łączy Nas Sanok
Patronat: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Brzozów
Moderator: Piotr Kutiak – przewodnik górski, wiceprezes Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych „Karpaty”

Partnerzy:

• Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku – partner główny
  • Ubezpieczenia Witkowska sp. z o.o.
  • Burmistrz Miasta Sanoka
  • Góry Marzeń Łukasz Łagożny
  • Przewodnik Bieszczady.pl
  • Piotr Kutiak