Spotkanie studentów pielęgniarstwa z firmą pośredniczącą w pracy w Wielkiej Brytanii

16.11.2018 Kategoria: Studenci

14 listopada 2018 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyło się spotkanie pracodawcy firmy Magnus Recruitment ze studentami pielęgniarstwa. Magnus Recruitment asystuje pielęgniarkom w podjęciu zatrudnienia w Wielkiej Brytanii począwszy od przygotowania dokumentów niezbędnych do rejestracji w Brytyjskich Izbach Pielęgniarek i Położnych (NMC), a skończywszy na dobraniu odpowiedniej oferty pracy w taki sposób, aby odpowiadała posiadanemu doświadczeniu oraz osobistym aspiracjom kandydata.

Podczas całego procesu rekrutacji firma służy pomocą tak aby cały proces przebiegł jak najszybciej i bezproblemowo.  Magnus Recruitment pomaga również w zakwaterowaniu i pierwszych krokach w nowym miejscu pracy i zamieszkania.

Firma Magnus oferuje:

• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
  • Stały kontrakt (etat 36 lub 48 godzin tygodniowo – zmiany dzienne i nocne)
  • Wynagrodzenie: od L18 funtów brutto na godzinę – L44900 na rok
  • Nadgodziny płatne dodatkowo.
  • Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek emerytalnych
  • Możliwość szkoleń i podwyższania kwalifikacji zawodowych
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Opłacony lot do UK !

Wymagania:

• Znajomość języka angielskiego na poziomie B1-B2(pomagamy w przygotowaniach do egzaminu IELTS lub OET, które są wymagane do uzyskania rejestracji w NMC)
  • Dyplom ukończenia studiów na kierunku pielęgniarstwo (licencjat lub magister)
  • Mile widziany Certyfikat EU
  • Rejestracja w NMC (osoby bez rejestracji/w trakcie procesu rejestracji mogą podjąć pracę jako opiekun osoby starszej – care assistant).

Kontakt telefoniczny pod numerami +441753316070 i  lub mailowy.

Jeżeli posiadasz CV prześlij je na contact@magnusrecruitment.co.uk

Spotkanie, w którym uczestniczyło 33 studentów zakończyło się serią pytań.