Studenci ekonomii na szkoleniu "Rachunkowość i podatki"

23.10.2018 Kategoria: Studenci

W ramach współpracy Zakładu Ekonomii z Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie w październiku 2018 r. studenci kierunku ekonomia wzięli udział w bezpłatnym szkoleniu „Rachunkowość i podatki”.

Szkolenie zakończyło się egzaminem dającym uprawnienia w obszarze prowadzenia spraw rachunkowo-finansowych. Uzyskany certyfikat VCC (Vocational Competence Certificate) to europejski certyfikat kwalifikacji zawodowych. Fundacja VCC prowadzi stały monitoring i badania w obszarze rynku pracy i edukacji, wykorzystując analizy Europejskiego Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego (CEDEFOP). Ponadto współpracuje z partnerami i ekspertami zawodowymi w Polsce i za granicą, przedstawia ofertę edukacyjną, będącą odpowiedzią na współczesne potrzeby Europejczyków. Dzięki analitycznemu podejściu do zagadnienia z sukcesem przewiduje, które umiejętności są i będą pożądane w przyszłości. Na tej podstawie tworzone są kursy i szkolenia, z których mogli korzystać miedzy innymi studenci Zakładu Ekonomii PWSZ im. J. Grodka w Sanoku.

Studentom Ekonomii gratulujemy zdania egzaminu!