Studenci fizjoterapii z wizytą w DPS

13.12.2023 Kategoria: Studenci

W dniu 08.12.2023 studenci II roku fizjoterapii odwiedzili mieszkańców DPS "Światło Nadziei" w Sanoku Caritas Archidiecezji Przemyskiej. Spotkanie to odbyło się w przyjemnej, ciepłej atmosferze. Studenci przygotowali drobne upominki mikołajowo - świąteczne dla mieszkańców DPS oraz oddziału dziennego seniorów. Wspólnie przeżyty czas spędzili na kolendowaniu przy akompaniamencie akordeonu jak i indywidualnych rozmowach z mieszkańcami.

Dyrektor ośrodka Piotr Kobiałka wraz z personelem ośrodka w przywitał odwiedzających i wręczył świece świąteczne, które przy wigilijnym stole, każdemu z osobna będą przypominały niezapomniane chwile spędzone razem.  Spotkanie z seniorami zainspirowali studenci, przy współpracy z Kierownictwem Zakładu Fizjoterapii i Dyrekcją Instytutu Medycznego oraz prowadzącą zajęcia Elżbietą Oliwko.