Studencki wieczór opłatkowy

17.12.2019 Kategoria: Studenci

Jak co roku nasza uczelnia zorganizowała Międzykulturowe spotkanie szkoleniowo-integracyjne w formie wieczoru opłatkowego.

Wszyscy zebrani mieli okazję poznać szczegóły dotyczące wsparcia dla osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Szkolenie to przeprowadziła Pani mgr Edyta Dziadosz, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sanoku.

W dalszej kolejności nastąpiły prezentacje studentów przebywających w Sanoku w ramach programu Erasmus+. Bartu z Turcji, Kymbat z Kazachstanu i Iris z Hiszpanii opowiedzieli o kulturze, jedzeniu, zwyczajach i tradycjach świątecznych panujących w ich krajach. 

Nie zabrakło oczywiście wspólnego kolędowania z księdzem Michałem Kozakiem i życzeń opłatkowych, a ponieważ spotkanie uświetniły swoją obecnością władze uczelni, to do nich ustawiały się najdłuższe kolejki z życzeniami.

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
e-mail: rektorat@pwsz-sanok.edu.pl 
NIP: 687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję