Sukces Laury Pietryki w Barcelonie!

18.11.2019 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Laura Pietryka absolwentka Akademii Małego Żaka i Akademii Małego Żaka "Plus" podopieczna nauczyciela akademickiego Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku Roberta Handermandera zdobyła  I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Barcelonie!

Wyjazd do Barcelony był możliwy m.in. dzięki wsparciu Rektor Uczelni prof. ucz. dr. hab. Elżbiety Cipory. Gratulujemy serdecznie ponieważ to doskonała promocja naszej Uczelni. Gratulujemy Laurze, Panu Robertowi oraz rodzicom naszej zdolnej absolwentki.