Szkolenie SAP ERP Processes in Logistics Execution w PWSZ

22.05.2018 Kategoria: Studenci

W dniach 18 – 20 maja 2018 r., w pracowni komputerowej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku, odbyło się szkolenie SAP ERP Processes in Logistics Execution. W szkoleniu uczestniczyła grupa studentów trzeciego roku kierunku ekonomia. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznali się z podstawami użytkowania systemu SAP ERP, który m.in. wspiera zarządzanie całością procesów logistycznych w przedsiębiorstwach. Szkolenie prowadziła firma ALTKOM AKADEMIA. Na zakończenie uczestnicy otrzymali indywidulane certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności. Szkolenie przeprowadzone zostało w ramach projektu pn. „Kształcimy zawodowców”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszy Społecznego. W ramach ww. projektu planowane są m.in. jeszcze dwie edycje tego typu szkoleń.