UWAGA: ubezpieczenie studentów i pracowników – częściowo obowiązkowe

29.10.2018 Kategoria: Inne

Do 16 listopada 2018 r. trwa zbiórka składki na ubezpieczenie od następstw wypadków (NW) pracowników i studentów naszej uczelni (starostowie mogą skrócić terminy dla swoich grup).

Ubezpieczenie NW na niektórych kierunkach jest obowiązkowe ze względu na uczelniane praktyki i wyjazdy. Składka roczna wynosi 45 zł w wariancie podstawowym na sumę 30 000 zł (55 zł w Instytucie Medycznym) lub 85 zł w wariancie rozszerzonym na sumę 50 000zł (90 zł w Instytucie Medycznym).

Trwa również zbiórka składki na ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) dla studentek/ów pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe ze względu na praktyki w szpitalu. Składka wynosi 5 zł.

Składki studentów zbierają starostowie (druki i informacje dla starostów – pok. 113A oraz strona www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie)

Składki pracowników obsługuje Dział Kadrowo-Płacowy (208A).

WIĘCEJ NA TEMAT UBEZPIECZENIA: www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie