Uczelnia dla schroniska

30.12.2019 Kategoria: Inne

Blisko 100 kg przysmaków trafiło do podopiecznych  Społecznego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Sanoku. To efekt akcji zorganizowanej przez UP im. Jana Grodka w Sanoku.

Serdecznie dziękujemy dorosłym studentom, tym młodszym z Akademii Małego Żaka oraz pracownikom Uczelni za wsparcie tej jakże pięknej idei. Patrząc na oczy tych biednych zwierząt, których los nie oszczędził jesteśmy pewni, że podarowane przez Was produkty będą im smakowały.

Gratulujemy także wolontariuszom Towarzystwa, ponieważ dzięki Waszej ciężkiej pracy psy mają chociaż namiastkę normalności i odrobinę szczęścia.