UWAGA: ubezpieczenie studentów i pracowników – częściowo obowiązkowe

22.10.2019 Kategoria: Inne

Trwa zbiórka składki na ubezpieczenie od następstw wypadków (NW) oraz od odpowiedzialności cywilnej (OC). Wagę tych ubezpieczeń znają wszyscy, którzy otrzymali już odszkodowanie.

Do 18 listopada trwa zbiórka składki na ubezpieczenie od następstw wypadków (NW) pracowników i studentów naszej uczelni (starostowie mogą skrócić terminy dla swoich grup).

Ubezpieczenie NW / OC na niektórych kierunkach jest obowiązkowe ze względu na uczelniane praktyki i wyjazdy. Składka roczna wynosi 50 zł w wariancie podstawowym na sumę aż 50 000 zł (65 zł w Instytucie Medycznym) lub 85 zł w wariancie rozszerzonym na sumę aż 70 000zł (100 zł w Instytucie Medycznym).

Składki studentów zbierają starostowie (druki i informacje dla starostów – pok. 113A oraz strona www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie)

Składki pracowników etatowych obsługuje Dział Kadrowo-Płacowy (pok. 208A), a pozostałych Biuro Karier Promocji i Współpracy (pok. 113A).

WIĘCEJ NA TEMAT UBEZPIECZENIA: www.pwsz-sanok.edu.pl/ubezpieczenie

afisz_ubezpieczenie_2019-2020.jpg