Uwaga studenci! Konkurs!

10.05.2018 Kategoria: Konkursy

You Can Design to przeznaczony wyłącznie dla studentów konkurs projektowy SOLIDWORKS, którego ideą jest wspieranie młodych i ambitnych studentów uczelni wyższych, którzy projektowanie w SOLIDWORKS uznają za swoją pasję. Organizator konkursu, czyli firma SOLIDEXPERT, wychodzi naprzeciw jego uczestnikom, dając im tak naprawdę wolną rękę w przypadku doboru tematyki nadsyłanych prac konkursowych. Liczy się jedno, zgłaszane prace muszą być własnością uczestników. Dla organizatora nie jest ważne, czy prace zostały przygotowane specjalnie na konkurs You Can Design, są częścią pracy przejściowej/magisterskiej lub brały udział w innych konkursach. Liczy się pomysł oraz pracochłonność projektu, tylko one dają gwarancję zdobycia miejsca na podium. Nie powinna martwić Cię cena SOLIDWORKS, ponieważ studenci, którzy nie posiadają swojej własnej domowej licencji programu, na okres trwania konkursu mogą otrzymać darmowy dostęp do najnowszego pakietu.

konkurs_plakat.png