UWAGA STUDENCI PIERWSZEGO ROKU! Szkolenie BHP i szkolenie biblioteczne.

27.09.2018 Kategoria: Studenci

Informujemy, że studenci przyjęci na pierwszy rok studiów mają obowiązek odbyć szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia odbędą się według poniższego harmonogramu. Obecność na szkoleniach jest obowiązkowa (zarówno dla studentów studiów stacjonarnych). Udział w szkoleniu potwierdzany będzie zaliczeniem i zaświadczeniem.

1.10.2018 r. (poniedziałek), Aula w budynku E (Centrum Sportowo-dydaktyczne)

Kierunki:

Pielęgniarstwo  (studia I stopnia) Pielęgniarstwo (studia II stopnia) Ratownictwo medyczne (studia I stopnia) Mechanika i budowa maszyn (studia I stopnia)

Plan szkolenia:

- 15.00-15.40 – Podstawy prawne dotyczące studentów zawarte w rozporządzeniach, regulaminach i innych przepisach;

Prawa i obowiązki studenta;

Wybrane zagadnienia z zakresu działalności organizacji studenckich;

- 15.40-16.00-  Wstępne szkolenie biblioteczne;

- 16.00-16.30 – Zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej;

- 16.30-19.00 – Przepisy BHP i ochrony p-poż obowiązujące w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku.

Ze względu na obowiązkowe szkolenie BHP zajęcia dla pierwszego roku studiów są w tym dniu odwołane.

Wszyscy studenci I roku studiów zobligowani są zgłosić się w tym czasie na szkolenie.

3.10.2018 r. (środa), Aula w budynku E (Centrum Sportowo-dydaktyczne)

Kierunki:

Plan szkolenia:

Prawa i obowiązki studenta;

Wybrane zagadnienia z zakresu działalności organizacji studenckich;

- 15.40-16.00-  Wstępne szkolenie biblioteczne;

- 16.00-16.30 – Zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej;

Ze względu na obowiązkowe szkolenie BHP zajęcia dla pierwszego roku studiów wskazanych kierunków są w tym dniu odwołane.

UWAGA

Osoby, które odbywały już szkolenie wstępne BHP w PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku (np. osoby podejmujące studia II stopnia, wznawiające studia) mogą zostać zwolnione ze szkolenia. W tym celu muszą się zgłosić do osoby prowadzącej część szkolenia z zakresu BHP (od. godz. 16.30) i okazać zaświadczenie potwierdzające odbycie szkolenia.