Z uśmiechem przez życie

21.12.2018 Kategoria: Studenci

13 grudnia na naszej uczelni gościła pani Paulina Kawa- Zięba -  coach, blogerka, trenerka, podróżniczka. Autorka artykułów poświęconych tematyce śmiechu oraz profilaktyki zdrowia.

Jej motto: Pokazać innym jak żyć tu i teraz z uśmiechem. Pomagać, poprawić standard i styl życia każdej z osób.

Podczas szkolenia ze studentami kierunków praca socjalna i pedagogika przekonywała  jak pokonać wewnętrzne bariery stawiane przez nasz umysł. Pokazywała skuteczne metody radzenia sobie ze stresem i gotowe narzędzia, które można zastosować od zaraz. Studenci ze śmiechem wykonywali również praktyczne ćwiczenia śmiechowo - oddechowe i usłyszeli wskazówki na to  jak wprowadzić więcej radości do każdego dnia. Mamy nadzieje, że trenerka  wprowadziła Was w ciekawy świat  zdrowych nawyków i uśmiechu :)