Zakończenie Akademii Małego Żaka

25.06.2024 Kategoria: Akademia Małego Żaka

Życie toczy się swoimi torami. Coś się zaczyna i coś się kończy. W miniony weekend po 8 miesiącach zajęć zakończyliśmy tegoroczną edycję Akademii Małego Żaka działającą przy Uczelni Państwowej w Sanoku.

Tym razem zajęcia, które przygotowali nasi nauczyciele wychowania fizycznego Barbara Sokołowska i Mateusz Kowalski z KU AZS UP Sanok odbyły się w hali sportowej Centrum Sportowo-Dydaktycznego. Było na sportowo i na wesoło. Nie mogło zabraknąć zbijaka, wyścigu drużyn, piłki nożnej i siatkówki. Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy tegorocznej niezwykle udanej edycji otrzymali certyfikaty uczestnictwa i niespodzianki w postaci rodzinnej gry edukacyjnej. Niestety to już koniec. Łza w oku się kręci, ale mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Tymczasem kierujemy do dzieci i rodziców słowa podziękowania za stworzenie wspólnie z nami fantastycznej atmosfery i niezwykle udanego czasu. Mamy nadzieję, że dzieci wyciągną z zajęć jak najwięcej i będą czerpały życie pełnymi garściami. Są bowiem niezwykle kreatywne i uzdolnione. Łapcie fotorelację z ostatnich zajęć, a już niedługo fotorelację podsumowującą Akademię Małego Żaka w roku akademickim 2023/2024.

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję