Zaplanuj swoją karierę. Odwiedź naszego doradcę zawodowego.

16.03.2021 Kategoria: Studenci

Potrzebujesz wsparcia w zaplanowaniu swojej kariery? Wejściu na rynek pracy lub w rozwiązaniu problemów, dotyczących pracy? Jeśli tak, to świetnie trafiłeś! Biuro Projektów przypomina o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy doradcy zawodowego, prowadzonej w ramach projektu współfinansowanego z EFS pn. Kompetencja-Rozwój-Samorealizacja!

Wsparcie realizowane jest w formie indywidualnych porad, zarówno online, jak i tych bezpośrednich na Uczelni. Tematyka jest indywidualnie dobierana dla każdego z uczestników, a obejmuje ogólnie pojęty obszar pracy zawodowej.

Zapraszamy do skorzystania z usługi studentów (od III semestru) - zgłoszeń można dokonywać osobiście w Biurze Projektów pok. 114, bud. A, przy zachowaniu aktualnie obowiązujących środków ostrożności, wynikających ze stanu epidemii, a także pod numerem: 13 46 559 42 lub e-mail’owo: iczaja@pwsz-sanok.edu.pl

doradca1.jpg