Zapraszamy do udziału w konkursie Carpathian Startup Fest 2024

05.04.2024 Kategoria: Inne

W imieniu Rzeszowskiej Agencjy Rozwoju Regionalnego S.A., Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny „Aeropolis” zapraszamy do udziału w czwartej edycji  Carpathian Startup Fest (CSF24). Jest to wydarzenie poświęcone przedsiębiorczości i technologii, które gromadzi startupy, inwestorów, korporacje, media i founderów. CSF24 to także dwa dni merytorycznych wystąpień, prelekcji i paneli dyskusyjnych.  

Jeśli aktywnie poszukujesz możliwości pozyskania finansowania, rozwoju firmy, budowania świadomości marki lub dołączenia do entuzjastów technologii, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. 

Z przyjemnością informujemy, że wydłużamy termin naboru do konkursu #CSF24! Nowy termin mija 9 kwietnia 2024 roku o godzinie 23:59. To oznacza, że macie więcej czasu, aby dopracować swoje zgłoszenia i powalczyć o udział w finale oraz uwagę funduszy i inwestorów!

Ale to nie wszystko!

Chcieliśmy również podkreślić, że wszystkie projekty, które aplikują, mają zapewniony darmowy udział w wydarzeniu!

To doskonała okazja nie tylko do nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, ale także do spotkania się z innymi pasjonatami i specjalistami z branży.

Pomysłodawcy, Startupy, i Scaleupy – to ostatni moment na działanie! Powalczcie o nagrody z puli 130 000 zł! Rejestracja do konkursu: https://carpathianfest.pl/form/y0obtuq1zr 

Niech 2024 rok będzie rokiem waszych startupowych sukcesów!

Pozdrawiamy,

Team #CSF

1920x1080.png

 

 

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję