Ważny komunikat dla studentów kierunków medycznych

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo

Aby dotrzymać kroku nieustannie rosnącej złożoności chorób a także dzisiejszym wymaganiom w zakresie hospitalizacji i opieki zdrowotnej Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku wynegocjowała, w znanej na całym świecie firmie Elsevier dla swoich studentów, pracowników naukowych korzystanie z interaktywnych platform edukacyjnych:

ClinicalKey Student Nursing oraz Complete Anatomy.

Platformy wspierają studentów i wykładowców poprzez zapewnienie dostępności rzetelnych, sprawdzonych informacji z zakresu pielęgniarstwa, ratownictwa oraz kompleksowych narzędzi do nauki.

Udostępniają między innymi:

• Ponad 90 uznanych podręczników z zakresu pielęgniarstwa, obejmujących aż 37 specjalności pielęgniarskich – od anatomii i fizjologii po zdrowie publiczne
  • Ponad 24 tysiące wysokiej jakości rysunków i fotografii, ułatwiających naukę wzrokową
  • Około 20 najważniejszych podręczników dla studentów z dziedziny położnictwa
  • Przekroje anatomiczne, fizjologiczne w formacie 3D z uwzględnieniem nazw łacińskich poszczególnych narządów.

Za pomocą ClinicalKey Student  można przygotowywać się do testów, wykorzystując narzędzia do ich tworzenia oraz współpracować ze sobą poprzez tworzenie cyfrowych notatek. Najważniejsze informacje są dostępne również offline – z wielu urządzeń, gdy tylko słuchacze ich potrzebują. ClinicalKey Student wspiera  wykładowców, umożliwiając przesłanie studentom linków, dzięki którym łatwiej będzie znaleźć odpowiednie informacje i rozwijać wiedzę. Wykładowcy mogą również wzbogacać materiały z danego przedmiotu dzięki dostępowi do bezpłatnych obrazów oraz komentowaniu najważniejszych fragmentów podręczników podstawowych i dzieleniu się swoimi uwagami ze studentami.

Obydwie platformy będą udostępnione na razie tymczasowo, przez miesiąc począwszy od  5 października 2020r .

Zachęcamy Państwa do skorzystania z tej oferty. Więcej informacji: