ABSOLWENT – nastawiONy na pracę! 2023

26.04.2023

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w projekcie „ABSOLWENT – nastawiONy na pracę!”.

Głównym celem projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród niepełnosprawnych absolwentów szkół wyższych oraz studentów ostatniego roku studiów. Projekt zakłada wsparcie dla 100 uczestników poprzez udzielenie im wszechstronnej i profesjonalnej pomocy w wejściu na rynek pracy i uzyskaniu zatrudnienia. Projekt realizowany jest w okresie od grudnia 2022 do września 2024. Zaplanowane w ramach projektu wsparcie, którym objęci zostaną uczestnicy to:

  • Opracowanie Indywidualnego Planu Działania,
  • Pośrednictwo pracy,
  • Wsparcie psychologa,
  • Warsztaty i szkolenia,
  • Warsztaty z autoprezentacji,
  • Mentoring,

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych (KSON) jako organizacja działająca ogólnopolsko posiada oddziały w miastach takich jak Jelenia Góra, Poznań, Warszawa, Rzeszów, Gorzów Wielkopolski i jest w trakcie ustanawiania kolejnych punktów na terenie całego kraju. Działania KSON nie ograniczają się do obszaru wymienionych miast, ponieważ wypracowano skuteczny i chwalony przez beneficjentów system pracy zdalnej z uczestnikami z innych obszarów.

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych to parasolowa organizacja pożytku publicznego, która działa na rzecz osób niepełnosprawnych nieprzerwanie od ponad 20 lat. Misją Sejmiku jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób niepełnosprawnych, ochrona prawa do równości szans, rehabilitacja oraz kompleksowe rozwiązywanie problemów tych osób poprzez podjęcie szeregu działań przy współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego, partnerami społecznymi i instytucjonalnymi. KSON realizuje aktualnie ponad 11 projektów o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym.

Szczegóły: www.absolwent.kson.pl

Galeria zdjęć

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję