Formy wsparcia dla studentów niepełnosprawnych Naszej Uczelni

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Podczas spotkania organizacyjno-szkoleniowego w dniu 21 listopada 2019 r. Pełnomocnika rektora ds. studentów niepełnosprawnych ze studentami Uczelni Państwowej im. Jana Grodka w Sanoku zostały omówione formy wsparcia dla studentów niepełnosprawnych Naszej Uczelni.

Przede wszystkim studenci pierwszego roku studiów mogli zapoznać się z możliwościami jakie Uczelnia stwarza, aby mogli w pełni uczestniczyć w procesie uczenia się.

Pani Pełnomocnik przypomniała o swoich dyżurach (każdy wtorek i środa w budynku F pok. 105), podczas których można indywidualnie omówić „sprawy bieżące” każdego studenta.

Po części organizacyjnej, przyszła kolej na szkolenie, które przeprowadziła Pani mgr inż. Ewa Stączek - doradca zawodowy UP im. Jana Grodka w Sanoku. Szkolenie pt. „Mój potencjał zawodowy” przybliżyło uczestnikom tajemnicę sukcesu zawodowego i satysfakcji z pracy opartej na dopasowaniu zawodu i charakteru wykonywanej pracy do typu osobowości.

Dziękujemy za obecność!!!