Krakowskie Dni Integracji 2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Osiem krakowskich uczelni: AGH, KA, PK, UEK, UJ, UP, UPJPII, UR i Urząd Miasta Krakowa zapraszają na organizowane przez nich XV Krakowskie Dni Integracji.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21.04.2023 r. Tegoroczna edycja KDI obfituje w ciekawe wydarzenia, w tym spotkania, szkolenia, webinaria. Wydarzenia dotyczą tematyki niepełnosprawności, bezpieczeństwa, studiowania, dostępności i sportu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami https://bon.uek.krakow.pl/kdi

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne, a nasza uczelnia zapewni studentom z orzeczeniem o niepełnosprawności dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie. Zainteresowanych studentów prosimy o kontakt z Pełnomocnikiem Rektora ds. Studentów Nepełnosprawnych.

kdi_2023_b.png