Nominacja uczelni w konkursie lidera edukacji (głosowanie 2021)

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Fundacja Szansa dla Niewidomych orgaznizuje konkurs IDOL WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO 2021. Nasza uczelnia została nominowana w kategorii EDUKACJA.

Celem konkursu jest między innymi wyróżnienie osób, firm i instytucji, które w najznakomitszy sposób zasłużyły się w dziedzinie nowoczesnej rehabilitacji niewidomych i słabowidzących, promocja zaangażowania społecznego oraz dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami, które wpływają na integrację wewnątrzśrodowiskową. Konkurs jest podzielony na dwa etapy: wojewódzki (oficjalne ogłoszenie wyników tego etapu nastąpi 23 lipca podczas Konferencji „Jesteśmy Razem” na Uniwersytecie Rzeszowskim) i krajowy. Laureaci pierwszego etapu (3 pierwsze miejsca) wezmą udział w konkursie krajowym.

Głosowanie jest dostępne na stronie internetowej Fundacji Szansa dla Niewidomych pod adresem: http://idol.szansadlaniewidomych.org/p/9 . Trwa do 4 czerwca 2021 roku.

ogloszenie_idol_edukacja_uczelnia_panstwowa_im_jgrodka_w_sanoku.jpg