Oferta dla studentów niepełnosprawnych

17.04.2020

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Szanowni Państwo,

Firma Altix od ponad trzydziestu lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt oraz oprogramowanie dla osób niewidomych i słabowidzących.  Z uwagi na pandemię wirusa COVID – 19 oraz wiążące się z nią utrudnienia i konieczność zdalnej pracy i nauki, pragniemy udostępnić Państwa pracownikom i studentom nieodpłatnie programy powiększające, udźwiękawiające i ubrajlawiające.

Programów tych będą mogli używać studenci i pracownicy Państwa uczelni za darmo przez 90 dni. Dzięki nim ograniczone zostanie wykluczenie cyfrowe osób z dysfunkcją wzroku, które zmuszone pracować zdalnie pozbawione zostałyby dostępu do specjalistycznego oprogramowania będącego na wyposażeniu miejsca pracy lub uczelni.

W związku z powyższym prosimy o zamieszczeniu  na swoich stronach internetowych poniższej informacji, udostępnieniu jej poprzez media społecznościowe i poinformowanie potencjalnie zainteresowanych  osób z Państwa jednostki o naszej akcji. Mamy nadzieję, że dzięki niej osoby niewidome i słabowidzące będą miały ułatwiony dostęp do zdalnej pracy i nauki w tym trudnym dla wszystkich okresie. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

„Firma Altix, będąca największym w Polsce producentem i dystrybutorem oprogramowania i sprzętu specjalistycznego przeznaczonego dla osób niewidomych i słabowidzących, zaprasza studentów i pracowników z niepełnosprawnością wzroku do skorzystania z programów umożliwiających pracę w domu. Osoby, które pracują lub uczą się zdalnie mogą przez 90 dni używać nieodpłatnie programów powiększających, udźwiękawiających i ubrajlawiających. Co trzeba zrobić, żeby uzyskać dostęp do takiego programu?

- złożyć zamówienie indywidualnie, z osobistego adresu e-mail pocztą elektroniczną na adres: biuro@altix.pl.

- w temacie e-maila prosimy wpisać: "Zamówienie programu - specjalne wsparcie dla użytkowników na czas kwarantanny KORONAWIRUSA".

- w treści maila prosimy napisać swoje imię, nazwisko, nazwę naszej uczelni oraz nazwę programu, z którego chcą Państwo skorzystać.

- oferta bezpłatnych licencji programów JAWS, ZoomText, Fusion oraz SuperNova trwa do 30 czerwca 2020 r. Licencje będą działać przez 90 dni od aktywacji.

Więcej o tych programach i firmie Altix znajdziecie na ich stronie internetowej: www.altix.pl 

 

Mamy nadzieję, na pozytywny odzew z Państwa strony, jak również zapraszamy do współpracy – nasza szeroka oferta dedykowana uczelniom sprawi, iż Państwa placówka stanie się dostępna zarówno dla studentów jak i wykładowców z dysfunkcją wzroku.

 

 

Uczelnia Państwowa
im. Jana Grodka w Sanoku

ul. Mickiewicza 21, 38-500 Sanok

tel.: +48 13 46 55 950 
rektorat@up-sanok.edu.pl 
NIP  687-17-40-766

bip.png

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili.

Akceptuję